Bytove vône


Prejdi na obsah

Vone lampy

Čerstvá svieža vôňa, pre ktorú je charakteristický bouquet zložený z bielych kvetov a piesku. Pripomína vôňu kvapiek rosy so špetkou vanilky. Nevinná a elegantná vôňa s nádychom tajomstva.Vôňa charakteristická kombináciou dreva. Suché tóny cedrového a guajakového dreva spolu s nežnými tónmi vanilky, to všetko stočené ako orientálny koberec prichádzajúci zďaleka a nesúci jedinečnosť okamihov.Levanduľové kvety zjemnené jantárom. Táto vôňa pripomína jar v Provence, sviežu a plnú energie. Odľahčí Vaše zmysly a vo Vašom vnútri vyvolá pocit absolútnej slobody a krásna. Ľahko ovocná jarná vôňa, ktorú charakterizujú slová ako sila, energia, vášeň. Šťavnatá osviežujúca vôňa s ľahkým nádychom citrónu.
Typická jarná vôňa, ktorá do Vášho domova nechá preniknúť paprsky sicílskeho slnka dodávajúce charakteristickú vôňu tamojším grepfruitom.Prírodná kombinácia citrusových plodov. Jemné tóny škorice kombinované so štipkou korenia. Je to skôr korenená vôňa s charakteristickou arómou jablka. Lákavá inteligentná a zvodná vôňa.Studená voda v kytici bielych kvetov. Kvapka pižma pre prebudenie zmyslov .... závan jemného, hebkého a čistého vzduchu. Vôňa, ktorá prevzdušní každú miestnosť a prinesie pocit nekončiacej euforie z každého nádychu.Horúci oblak kvetov vanilky vytvárajúcich sladkú atmosféru. Vôňa so štipkou falošnej nevinnosti, ktorá láka k pokušeniu. Vôňa milovaná ženami, omamujúca a lákajúca mužov.Kvetinové objatie ruží a fialiek. Jemný dotyk vanilky oživený korením a zábleskom dreva. Vôňa, ktorá dodá Vašej domácnosti nadčasovú a romantickú atmosféru.Iskrivé tóny mandariky zafarbené sladkým korením. Intenyívna vúňa, ktorá vytvorí exotickú atmosféru kdekoľvek. Pútavá a jemná vôňa, horká a svieža zároveň. Hrejivá mäkká vôňa, ktorá je vďaka ovocným tónom manga a papaye veľmi svieža. Vášnivá kombinácia ovocia, charakteristická pre jarné obdobie. Vôňa manga a papaye dodáva inšpiráciu a hnaciu silu.Čerstvá svieža vôňa s dotykom energie a vitality čerstvého vzduchu v kombinácii s mätou, ktorá osvieži vaše telo i myseľ. Univerzálna prírodná vôňa čistoty.Intenzívna vôňa kvetov, ktorá pomaly prechádza do nádychu drevín s príchuťou korenia. Čerstvá vôňa ruže spoločne s cedrovým drevom a vanilkou, vytvára exotickú arómu prešpikovanú mätou, škoricou a kardamonom.Zelené riasy, citrón a voda, prenikavá modrá ..... Ľahká čerstvá vôňa navodzujúca pocit pocit vône morského vzduchu. Obľúbená vďaka svojej univerzálnosti. Svieži závan levandule, grapefruitu a bergamontu. Voňavá a intenzívna ako srdce jasmínu, myrty a červeného ovocia. Vôňa, ktorá podtrhne Váš domov a zmení ho na Vaše kráľovstvo.Tvrdšia vôňa s dotykmi santalového dreva, rozmarýnu, citrónu a bergamontu. Obľúbená pre svoju univerzánosť v každom ročnom období.Vábivá zmes pižma, bielych kvetov a troškou karamelu. Vôňa čistoty a priezračnosti v tónoch sviežosti. Vôňa pre každodenný pôžitok z nadýchnutia.Mix vanilky a santalového dreva je pravou vôňou orientu. Svojou neopakovateľnou harmóniou vytvára absolútnu senzáciu medzi vôňami. Jednoduchá, krásna, harmonická ... k privoňaniu zláka každého. Univerzálna ovocná vôňa, charakteristická kombináciou čaju a kvetov, pripomínajúcich vôňu jemnej jarnej trávy. Veľmi obľúbená vôňa, typická pre jarné obdobie.
Hustý oheň. Mierne sladká a drevitá vôňa. Korenie, drevo, zem ... touto zmesou Vás vôňa prenesie do skvostného staroveku s Prenikavý eukalyptus, zaoblený a plný ako drevo. Výrazná a jemná vôňa zároveň. Do Vášho domova prinesie rozmanitosť v stálosti a sílu v nežnosti.Intenzívna a energická vôňa cedrového dreva. Je uspokojujúca a zároveň nevtieravá, nenápadne zdôrazňuje silu každého okamihu. Čerstvá vôňa figového mlieka a sladkej červenej dužiny zahalená provokujúcou zmyselnosťou. V jej prítomnosti budete počuť šepot slnka a pocítite stredomorské teplo z úplného dna zeme.
Exotický a zmyselný spev kvetov a citrusov. Svieže tóny cedrového dreva, petitgrain a pomarančovej kôry prinášajú príval novej energie pri každom nádychu.Svieže tóny vody s kvetmi a nevinnosťou. Zmysená vôňa plná iskry a pôvabu. Táto spanilá vôňa si pohráva s fantáziou a stiera hranice medzi bdením a snením.Citlivosť Orientu zmiešaná s energiou a vášňou Stredomoria. Vôňa, ktorá zahreje srdce spojením sladkých japonských kvetov Monoi a hravým dotykom pomarančových kvetov. Suché tony so štipkou bergamontu. Silná, intenzívna a svieža vôňa, ktorá prečistí myseľ. Vôňa, vďaka, ktorej spoznáte nové rozmery a budete môcť slobodne a voľne dýchať.Vôňa, ktorá vyvolá delikátnu príchuť okamihu predurčeného zostať jedinečným. Prevoní Váš domov sladkou atmosférou Vianoc.Slnkom a energiou nabitá vôňa. Silná vôňa limetky, sicílskych pomarančov a nerolového oleja. Vôňa ovplyvnená energiou so sladkým ovocným srdcom jahôd a rýbezlí.Jemne korenená ovocná vôňa. Sladké pohladenie vanilky, sametovo hebkej marhule a sviežeho bergamontu. Zmyselný a štipľavý dotyk škorice, ktorá opojí Vaše telo aj myseľ.
Intenzívna, energická vôňa cedrového dreva. Je uspokojujúca, zároveň nevtieravá a nenápadne zdôrazňuje silu každého okamihu. Svojou jemnou arómou a pôsobením je lákavá hlavne pre mužov. Je to luxusná vôňa odlišná od ostatných, dostupná len v kolekcii ZONATrepotajúce sa voňavé tóny citrusovej kôry a ananásu obsiahnuté v tejto vôni sú ako ranná prechádzka lesom. Táto zázračná vôňa Vás nasýti energiou a vitalitou. Je to luxusná vôňa odlišná od ostatných, dostupná len v kolekcii ZONA od Millefiori Milano.Je ako svieži, jemný ranný vánok. Omamná kombinácia vôní sladkého pomaranču, ruže a zelených mandariniek zmení obyčajný deň na pestrý a dodá životnú silu. Je to luxusná vôňa odlišná od ostatných, dostupná len v kolekcii ZONA od Millefiori Milano.
Nežná vôňa orgovánu a cyklaménu. Elegantná a rafinovaná aróma, ktorá poteší srdce aj myseľ a prenesie Vás na vlnu príjemných pocitov a nenahraditeľných okamihov. Je to luxusná vôňa odlišná od ostatných, dostupná len v kolekcii ZONA od Millefiori Milano.Oheň, ktorý zahreje Vašu dušu. Jemné tóny levandule a pomaranča znovu prebudia zmysly hýčkané sladkou vanilkou a cedrovým drevom. Je to luxusná vôňa odlišná od ostatných, dostupná len v kolekcii ZONA od Millefiori Milano.Uvoľňujúca vôňa, ktorá prenesie myseľ do dávnych časov. Nežný dotyk okvetných lístkov s jemnou korenenou arómou prináša relaxáciu a potešenie tela aj duše. Táto vôňa Vás dokáže odpútať od každodennosti. Je to luxusná vôňa odlišná od ostatných, dostupná leIntenzívna aromatická vôňa, ladená do exotických tónov vanilky z Madagaskaru. Harmónia citrusových tónov ružového grepfruitu, sladkého pomaranča a talianskeho citrónu. Je to luxusná vôňa odlišná od ostatných, dostupná len v kolekcii ZONA od Millefiori Mil

Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu